UZAVŘENÍ POBOČKY V ŠIROKÉ ULICI

Chceme tímto všechny naše klienty informovat o tom, že jsme uzavřeli pobočku na Praze 1 v Široké ulici. Díky tomu jsme tak mohli rozšířit naší nabídku v naší pobočce na adrese Domažlická 20 P-3, kde jsou k dostání značky jako MaxMara, Patrizia Pepe, Pinko a další luxusní italské značky za skvělé ceny. Tešíme se na Vaši návštěvu, Váš Secret Outlet.

PF 2019

 

Celý tým Secret Outlet Vám děkuje za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2019 Vám přeje hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

DALŠÍ OBCHOD SECRET OUTLET!

 

Začátkem prosince otevíráme novou pobočku Secret Outlet, a to tentokrát v Moskvě na adrese Seleznevskaya 4!  Můžete se těšit na oblíbené italské značky a luxusní kvalitu oblečení a zároveň úžasné ceny.

NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCE OBLIQUE CREATIONS

 

Do našeho obchodu dorazila nová kolekce podzim/zima od luxusní italské značky Oblique Creations. Spousta skvělých kousků, které oživý váš šatník. Neváhejte a navštivte náš obchod na adrese Široká 10, Praha 1.

LETNÍ KOLEKCE P.A.R.O.S.H. DORAZILA DO ŠIROKÉ

Léto právě začíná, a proto do našeho obchodu na Široké 10, dorazila nová barevná kolekce italské značky P.A.R.O.S.H.. Těšit se můžete na nádherné a hlavně unikátní kousky z vysoce kvalitních materiálů, jako je hedvábí či satén. Je opravdu z čeho vybírat, máme plno halenek, sukní, šatů, tunik, a topů.

NOVÁ KOLEKCE OBLIQUE CREATIONS

Do Secret Outlet právě dorazila nová kolekce značky Oblique Creations jaro/léto 2018! Exkluzivně jedině v našem obchodě na adrese Široká 10. Neváhejte a přijďte si pro svůj originální kousek!

VALENTÝN V SECRET OUTLET

Valentýnský den v Secret Outlet! Můžete se těšit na fotokoutek, vizážistiku, čokoládu a šampaňské.

VÁNOČNÍ VELKÝ VÝPRODEJ

Od dnešního dne až do vyprodání zásob velké slevy v Secret Outlet, Domažlická 20, Praha 3. Letní a zimní oblečení od 500 Kč/1 ks, zimní kabáty 3 500 Kč/1 ks. Zavolejte si Váš termín a objednejte se již dnes! 725 068 178. Těšíme se na Vás.

VÁNOCE/DÁRKOVÉ VOUCHERY

Nevíte co koupit své manželce, přítelkyni nebo kamarádce k Vánocům? Potěšte ji dárkovým voucherem Secret Outlet a nechte jí vybrat si oblíbený outfit. Dárkové vouchery již v prodeji. Přejeme krásné a klidné vánoční svátky. 

PODZIM V SECRET OUTLET

Dovolte nám představit další úžasné podzimní kousky v Secret Outlet. Těšit se můžete na kvalitní materiály svetříků, kabátů, pravých kožíšků, podzimních šatů a nebude chybět ani bohatý výběr botů a kabelek. Těšíme se na návštěvu. Otevřeno denně od 10:00 do 20:00 hodin, Široká 10, Praha 1.

NOVÁ KOLEKCE ŠPERKŮ SECRET COLLECTION

Dovolte nám představit naše vlastní šperky Secret Collection z pravých tahitských perel, vybraných z farem Francouzské polynésie. Design byl navržen tak, aby šperky působily lehce, velmi elegantně a s nádechem luxusu. Použili jsme bílé zlato 14kt, které věříme dává vyniknout kráse pravých perel. Kolekce je již v prodeji. Navštivte nás - Secret Outlet, Široká 10, Praha 1.

P.A.R.O.S.H. V NAŠEM OBCHODĚ

Dovolte nám představit další značku P.A.R.O.S.H., kterou již nabízíme v našem obchodě. Pokud milujete květinové vzory a chcete být nejoriginálnější na večírku/akci, přijďte se k nám podívat a vyzkoušet z různých stylů. Secret Outlet, Široká 10, Praha 1. Otevřeno denně od 10:00 - 20:00 hodin.

VÝPRODEJ

Rádi bychom vás informovali o VELKÉM VÝPRODEJI, který najdete v našem obchodě Secret Outlet v dolním patře (Široká 10, Praha 1) Vše zde nakoupíte za 70 EUR/1 ks. Značky: PATRIZIA PEPE, ELISABETTA FRANCHI, CHIARA DE ESTE, PINKO a další. Otevírací doba: denně od 10:00 do 20:00 hodin. Těšíme se na vás!

DÍVČÍ NAKUPOVÁNÍ V NAŠEM VELKOOBCHODĚ

Vemte své kamarádky a kontaktujte nás pro rezervaci termínu svých nákupů. Proč u nás?

Soukromé nakupování - můžete u nás pobíhat v kalhotkách, protože budete v obchodě jen Vy plus ty, které máte ráda. Luxusní značky - ano taková malá "pařížská" a můžete u nás pořídit sexy koktejlky již od 800 Kč. Připravíme kávu, víno, mísu plnou dobrůtek - ať nemáte hlad nebo žízeň.

Nevíte co si vybrat? Nevadí - máme stylistky, když budete chtít. Chcete si donést své vlastní CD? Pustíme hudbu, která se Vám líbí. Chcete zůstat jak dlouho chcete? Ano můžete.

Platíte něco za naše benefity pro Vás? Ne, pouze to, co si vyberete. Nejsme úžasní? Ano :)

Velkoobchod Secret Outlet, Domažlická 20, Praha 3. Kontakt pro rezervaci: Žaneta Teaotea, Marketing Manager - 774271404

Please reload